DSC02010-2.jpg

GDZIE TRENUJEMY?

Prowadzimy indywidualne treningi

motoryczne w dwóch oddziałach:

Wrocław, ul. Kłokoczycka 5

tel: 780032300

Zabrze, ul. Narutowicza 1 

tel: 660215930

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sport staje się coraz bardziej wymagający od strony fizycznej, dlatego tak ważnym aspektem jest przygotowanie motoryczne. Często o sukcesie decydują detale, dlatego nasz trening opieramy na ciągłej ocenie, planowaniu i monitoringu postępów sportowca. Naszą kadrę trenerską uzupełnia również dietetyk i fizjoterapeuta. Dzięki takiemu połączeniu zapewniamy sportowcowi kompleksową opiekę i tworzymy warunki, w których będzie się rozwijał w sposób optymalny.

DSC02059.jpg
DSC01307.jpg

JAKI JEST NASZ CEL?

Cel jest zawsze jeden. Masz być lepszym sportowcem. Poprawa takich zdolności jak wytrzymałość, siła czy szybkość z pewnością pozwoli Ci wskoczyć na wyższy poziom. Rozwój na tym polu musi być jednak poparty solidną pracą u podstaw - prewencją urazów, nauką poprawnego poruszania i zwalczaniem dysfunkcji ruchowych. To wszystko pozwoli Ci wykorzystać w pełni swój potencjał.

Z KIM TRENUJEMY?

Jesteś zawodowym sportowcem? Przygotowujesz się do pierwszego w życiu maratonu? A może jesteś rodzicem młodego zawodnika i zależy Ci na jego wszechstronnym rozwoju? Pracujemy zarówno z zawodowcami jak i osobami, które traktują sport hobbistycznie. Każdy, niezależnie od wieku, celu, dyscypliny sportowej czy poziomu zaawansowania może odnieść wymiernie korzyści z odpowiednio dobranego treningu motorycznego.

DSC01894.jpg
DSC02133.jpg

UMÓW SIĘ NA TRENING JUŻ DZIŚ!

ETA WROCŁAW

tel: 780032300

ETA ZABRZE 

tel: 660215930

Bez tytułu.png